Ana Sayfam Yap Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle Sık Kullanılanlara Ekle
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Sakarya Öğrenci Apartları
Özgenç Öğrenci Apartı sizlere Sakarya'da yeni hizmet vermeye başlamaktadır. Apatımızda öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmıştır.

Apartımız siz değerli öğrencilerimize yeni öğretim yılı için hizmete girmiştir. Apartımızda odalarımız 2 kişiliktir. İçerisi birinci sınıf kaliteli yatak, baza, dolap, çalışma masası ile donatılmıştır. Konforunuz ve rahat bir öğrenim hayatı yaşayabilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Her zaman öğrencilerinizin iste ve düşünceleri bizler için önemlidir. Akıllarına takılan bir sorunu bizler ile paylaşarak çözüm bulabilmektedirler. Öğrencilerimizin apartımız için düşündüğü fikirleri bizlere aktarması ile daha kaliteli bir hizmet anlayışımız ile hareket etmememize sebep olmaktadır.

Apartımızda öğrencilerimize gerekli olan su, doğalgaz, elektrik gibi ürünler için ektra bir ücret alınmamaktadır. Hepsi fiyat içerisine dahildir. odalarımız 2+1 olmak üzere 55 m2 olmaktadır. Geniş bir alanda rahat bir öğrenim hayatını Özgenç Kız Apartı ile sürdürebilirsiniz.

 
 
 
Pro WEB